Monáž okien a dveríparapety, žalúzie, sieťky proti hmyzu

špeciálny tesniaci systém poskytuje ochranu proti pliesni

Montáž okien a dverí: 

V súčasnej dobe je veľmi dôležité samotné usadenie okien do stavebného otvoru. Pokiaľ výrobca vyrába a montuje okná, mal by dodržať technologický postup montáže. Najčastejší spôsob montáže je ukotviť okno, zapeniť pur penou a dokončiť ostenie omietkou. V dnešnej dobe kvôli úspore tepelnej energie, veľkú revolúciu prináša montáž pomocou Illbruck I3 (tzv. parozábrany) okenného tesniaceho systému TwinActiv s butylom, alebo špeciálnym tmelom. Tento tesniaci systém poskytuje ochranu proti plesni a ako jediná fólia na trhu sa prispôsobí vlhkostným podmienkam a dá sa použiť na exteriér aj interiér. Pri montáži okna s tesnením, musí byť ostenie pripravené na hladko. Doplnok pri montáži a spravovaní ostenia sa používa tzv. apolišta, ktorá Vám zaručí, že omietka pri ráme okna nepopraská.

Žalúzie a sieťky proti hmyzu

Ponúkame vám na výber zo širokej škály farieb vnútorných žalúzií a sieťok proti hmyzu.

Doplnky o oknám a parapetám:

Parapety - parapetné dosky vnútorné : Naša firma ponuka vnútorné parapety v rôznych farbách a šírkach spolu s plastovými krytkami.
Parapetné plechy vonkajšie: K oknám dodávame parapety z eloxovaného hliníka vo farbe okapníc spolu aj s plastovými krytkami na bočných stranách.